Moto Hero Free

iOS için Ücretsiz Sonsuz Motosiklet Sürüş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.1 MB
  • Sürüm 1.66
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici 3g60
Moto Hero Free; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, motosikletinize binerek engebeli araziden ilerlemeye çalışacağınız oldukça eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir sonsuz sürüş oyunudur.

Moto Hero FreeiOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, motosikletinize binerek engebeli araziden ilerlemeye çalışacağınız oldukça eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir sonsuz sürüş oyunudur.

Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda motosikletinizi sadece ekrana dokunarak kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için ekranın sağ ve sol tarafında dokunarak motosikletinizi ilerletmeniz ve fren için de ekranın sol tarafına dokunmanız yeterli.

Sosyal medya desteğine sahip olan oyunda kazandığınız puanlarınızı tüm sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Müthiş fizik tabanlı oyun yapısı, basit kontroller, zorlu rastgele bölümler gibi bir çok eğlenceli özelliğe sahip olan oyunda tek yapmanız gereken engebeli arazide motosikletinizi en iyi şekilde yöneterek ilerletmek. Ayrıca yol boyunca önünüze çıkan para ve VIP kartları toplamanız gerekiyor. VIP kartlar size ekstra zaman sağlayacaktır.

Kolay kontrol mekanizması, etkileyici grafikleri ve ses efektleri ile müptelası olacağınız Moto Hero Free oyununu mutlaka denemelisiniz.

Moto Hero Free indir